נוף הגליל מנצחת את נשר, הפועל חיפה פותחת פער

נערים א' ארצית צפון: נוף הגליל גברה על עירוני נשר 1:3 כשהיא קוראת תיגר על המקום השני בטבלה, הפער בין הפועל חיפה המוליכה למקום השני גדל. דניאל אומנסקי על המאבק בצמרת: "הליגה עוד ארוכה, שום דבר עוד לא גמור"

נערים א’ ארצית צפון – נוף הגליל מנצחת את נשר ומתקרבת למקום השני בטבלה (יח”צ)

במשחק המרכזי של המחזור ה-12 אירחה הפועל נוף הגליל את עירוני נשר לקרב בין המקום השני לשלישי בטבלת נערים א’ ארצית צפון, כאשר שתי הקבוצות לוטשות עיניים אחרי הפועל חיפה. בעוד שנתון 2005 של נוף הגליל שיחק אשתקד בפלייאוף העליון של ליגת נערים ב’ ארצית צפון, השנתון המקביל של עירוני נשר שיחק אשתקד בליגת העל.

ads1]

אחרי מחצית ראשונה ללא שערים, מחצית עם עדיפות של המארחים מנוף הגליל שלא ידעו לתרגם את יתרונם על המגרש, היו אלה עירוני נשר אשר בתחילת המחצית השנייה עלו ליתרון עם שער של יואב בן צבי כבר בחמש הדקות הראשונות של המחצית השנייה.

נוף הגליל הצליחה להפוך את התוצאה עם צמד של מוהנד שלבי, אשר תוך שתי דקות איזן את התוצאה ולקראת הדקה ה-70 השלים את המהפך.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)

שער נוסף של מג’ד חורי כרבע שעה מהסיום הגדיל את התוצאה, כאשר שחקניו של דניאל אומנסקי בדקות הסיום יותר התגוננו במטרה לשמור על התוצאה ולהבטיח את הניצחון בדו קרב הצמרת. בסיום, נוף הגליל מנצחת את עירוני נשר 1:3, רושמת ניצחון ליגה רביעי ברציפות ומתקרבת לנשר השנייה בטבלה.

מי שנהנתה מאובדן הנקודות של נשר לאחר הניצחון של נוף הגליל היא הפועל חיפה, מוליכת הטבלה, שמגדילה את הפער מהמקום השני. הקרב על המקום השני, אשר בתום העונה יוביל למשחקי המבחן על הכרטיס הנוסף לליגת העל צפוף מאוד, כאשר בנוסף לנשר ונוף הגליל גם אחי נצרת והפועל הרצליה עוד לא אמרו את מילתן האחרונה.

דניאל אומנסקי מאמנה של נוף הגליל סיכם את הניצחון והתייחס למאבק בצמרת הטבלה: “היה משחק מאוד טוב וקצבי, איבדנו נקודות איפה שלא היינו צריכים לאבד, היינו אולי פחות מפוקסים באותם משחקים. גם נגד הפועל חיפה במחזור הראשון, אפשר להגיד שהם עקצו אותנו. בסך הכל יש לנו קבוצה טובה שצריכה להיות בצמרת, כרגע לפי הנקודות בטבלה אני לא יודע אם אפשר להתחרות על המקום הראשון אבל הליגה עוד ארוכה וזה בחיים עוד לא גמור, בטח בשלב הזה של העונה. אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק, יש לנו משחק מול צור שלום בשבת, אני מקווה שנעשה עוד ניצחון”.

לטבלת נערים א’ ארצית צפון:    https://bit.ly/3yVkej2

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close