ניצחון דרמטי של מכבי פ”ת באשדוד

נערים ג' מרכז2: במשחק דרמטי ורב תהפוכות, כשהיא בעשרה שחקנים, ניצחה אתמול מכבי פתח תקווה את מ.ס אשדוד 4:3 והיא נצמדת בצמרת למכבי ת"א מוליכת הטבלה שחזרה עם ניצחון גדול מבאר שבע.

נערים ג’ מרכז2 – מכבי פ”ת חוזרת עם ניצחון דרמטי מאשדוד (Toto Foto)

המשחק אתמול בין מ.ס אשדוד למכבי פ”ת התחיל בסערה, סימן למה שציפה לנו בהמשך המשחק, עם שער תוך שתי דקות של סהר רויטמן חלוץ מכבי פ”ת ששלח מ-16 מטרים ברגל שמאל כדור לחיבורים – 1:0 לזכות האורחים.

היתרון של האורחים מפ”ת החזיק מעמד כעשר דקות עד שאליה ביטון חלוץ אשדוד הקדים את הגנת פ”ת ומול השוער השווה את התוצאה.

השוויון החזיק בדיוק דקה ופתח תקווה החזירה לעצמה שוב את היתרון עם שער של עמרי אוליאל שחקן הכנף לאחר בישול של לירן חזן.

שחקניו של כפיר ניגרקר לא הרימו ידיים ועד המחצית הם מצליחים להפוך את התוצאה ולרדת למחצית ביתרון 2:3, עם שערים של אלירן בלטה ועדי צבן בעשר הדקות האחרונות של המחצית.

אשדוד הצליחה להפוך את התוצאה עד המחצית (Toto Foto)

עשר דקות במחצית השנייה היה זה שוב סהר רויטמן הנהדר, ששלח בבעיטה חופשית נהדרת מ-25 מטרים את הכדור הישר לחיבורים – שוב שוויון בתוצאה, 3:3.

כשהאורחים בעשרה שחקנים ברבע השעה האחרונה של המשחק, שחקניו של רועי גוזלן הצליחו להפוך שוב את התוצאה, לאחר שכדור ארוך של בלמם עמית בנאי הגיע לעמית בן קיש, שעבר לפ”ת בחלון ההעברות האחרון ממכבי ת”א, בן קיש נשאר לבד מול השוער ובקור רוח חתם את תוצאת המשחק – 4:3 דרמטי לזכות מכבי פ”ת.

פתח תקווה עם משחק חסר ממוקמת במקום השני למכבי תל אביב שעלתה למשחק המרכזי מול הפועל באר שבע, כשהיא כבר יודעת את תוצאת הניצחון הדרמטי של מכבי פ”ת על מ.ס אשדוד. לא הלחץ מהתוצאה של פ”ת ולא שחקניו הכישרוניים של אורן פחמיה מבאר שבע, לא עצרו את הכחולים צהובים של עידן הררי שחזרו מהדרום עם ניצחון יקר 3:2 עם צמד של יהל אטיאס הנהדר. משחק העונה בין מכבי ת”א למכבי פ”ת הדולקת אחריה בטבלה יתקיים לקראת סוף החודש, מחזור אחד מסוף הסיבוב הראשון, בפתח תקווה.

לטבלת נערים ג’ מרכז2: https://bit.ly/3fED7OY

רועי גוזלן מאמנה של פ”ת סיכם בקצרה בתום המשחק: “אני לא שמח מהניצחון כמו שאני שמח שהילדים לומדים להגיב לאתגרים שונים מדי שבת. אשמח שכמה שיותר משחקניי יהפכו לשחקנים מקצוענים בעתיד ויגשימו את חלומם”.

כפיר ניגרקר – קבוצה הייתה שותפה לחגיגה של כדורגל אתמול (Toto Foto)

כפיר ניגרקר מאמנה של מ.ס אשדוד סיכם: “מי שהיה במשחק צפה במשחק כדורגל מצד שתי הקבוצות עם כדורגל התקפי ושמח. רוצה להגיד תודה לשחקנים שלי על המאמץ והיכולת ועל משחק גדול שלהם. לא קל לחזור פעמים למשחק ולהפוך את התוצאה, אבל לא ידענו לשמור על זה. נישאר עם המחמאות והדברים הטובים שהיו במשחק ונמשיך איתם להמשך הליגה”

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close