נערים א’ על – מצטייני העונה

לאחר סיום העונה, מאמני הליגה וכתבי אתר ג'וניורליג שליוו את הליגה לאורך העונה כולה בחרו את נבחרת העונה של נערים א'. אז מי בסגל נבחרת העונה ומי שחקן העונה?

מצטייני העונה- נערים א’ על 23-24 (יונתן טפיאס, מדיה מכבי ת”א, נזיה סולטאן)

עם סיום העונה, ולאחר שסיקרנו בהרחבה ובהעמקה את העונה של כל קבוצות ליגת נערים א’ על, הגיע הזמן להציג את נבחרי העונה שראויים לציון על פי בחירת מאמני הליגה וכתבי אתר ג’וניורליג, אך עוד טרם לכן, עוד מספר קטגוריות:

משחק העונה:
הדרבי התל אביבי בסיבוב החמישי. אין צורך להרחיב על המשחק הפנטסטי שקיבלנו בקריית שלום. ארבעה שערים, יכולת מצויינת של שתי הקבוצות וקצב מצויין שלא ירד ולו לרגע אחד. לא צריך יותר מזה.

אורן שובל שהפתיע עם רמה”ש העונה (רועי קור)

פריצת העונה:
אורן שובל (הפועל רמה”ש). בכל עונת 2022/23 שובל כבש שער אחד, אך העונה חזינו באורן שובל משודרג ומחוייב לקבוצה, התוצאות בהתאם. 15 שערים הם רק הפרס לעבודה הקשה של שובל העונה, שאף שותף שלוש פעמים עם קבוצת הנוער ואל תופתעו אם ימשיך לשחק וגם להבקיע בליגת העל לנוער. ראוי לציין לטובה גם את רז תמר מאשדוד שהרשים לאורך כל העונה וגם כבש כמה שערים בליגת העל לנוער.

ועכשיו קבלו את נבחרת העונה 2023/24 בליגת נערים א’ על:

שוער
יואב דז’לדטי (הפועל רעננה) – שחקני ההתקפה הבינו על בשרם שיצטרכו להשקיע יותר מהרגיל כדי להכניע את השוער המצויין של סגנית הגביע. “דז’ה” רשם לא מעט הדיפות מרשימות, שמר על קבוצתו בחצי העליון וגילה רפלסקים מרשימים בין הקורות לאורך כל העונה, גם לאורך הליגה ובעיקר במשחקי הגביע מול מכבי ת”א ומכבי פ”ת.

עונה מופלאה בין הקורות, יואב דז’לדטי (יונתן טפיאס)

ראוי לציין את עידן טראו (מכבי ת”א) שזו שנה שנייה ברציפות שהשוער גבה הקומה של המכבים מתל אביב מציג נתונים מרשימים בין הקורות – כשספג 12 שערי חובה בלבד, ובעיקר מעל הכל יצר שקט נפשי ומנהיגות שהייתה כל כך חשובה להגנה שלו.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

הגנה
איתי ברהום (מכבי ת”א)- ברהום, שחקן התקפה במקור, הוסב לעמדת המגן הימני בעקבות פציעתו של רון פלדמן והסבה זו השתלמה בענק. עם לא מעט בישולים ופריצות נהדרות באגף, ברהום הצליח באופן שוטף להוכיח את עצמו בעמדתו החדשה, כשבין היתר הוא היה מעורב במהלך שהוביל לשער הניצחון בדרבי.

ראוי לציין גם את איליי מורי (הפועל ת”א) המגן המהיר שהגיע מהפועל פ”ת והביא עימו ערך מוסף משמעותי לקבוצה מכל הבחינות הן הגנתית והן התקפית, חסרונו הורגש במאני טיים של העונה.

הצטיין בכל עמדה בה הוצב, איתי ברהום (מדיה מכבי ת”א)

יהלי זהר (הפועל ת”א)- פרט משני משחקים בהם לא שותף, הקפטן והמנהיג של ההגנה האדומה נטל חלק פעיל בכל משחק. אף על פי הסיום הפחות חיובי לעונה, זהר תמיד היה שם בשביל הקבוצה והצטיין בבחינה ההגנתית ברוב המשחקים, כשהוא אף זכה לערוך בכורה בקבוצת הנוער במחזור הסיום של העונה.

ראוי לציון גם את אלון פחימה (מכבי נתניה) שהעונה שלו אומנם לא הסתיימה באליפות, אך ללא פחימה, רב הסיכויים שהיהלומים היו מתקשים לקרוא תיגר על הצלחת. הבלם היווה בסיס חזק בריצה של הנתנייתים בצמרת הגבוהה, כשהוא לוקח חלק בכל משחקי הקבוצה העונה! ראוי לציין גם את נהוראי אוזנה בלמה של בני יהודה שאף פתח ב-10 משחקים במדי קבוצת הנוער של המועדון.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

לירן שפיגל (מכבי ת”א)- אם אפשר לתאר את שפיגל במילה אחת, עוגן זו ההגדרה הנכונה. הבלם המוכשר לא התרגש כלל מהעובדה שהוא משחק עם שנתון מעליו, כשהוא שימש כעמוד תווך משמעותי עבור ההגנה הטובה בליגה, כשהוא גם הבקיע מספר שערים חשובים, כמו בניצחון החשוב בחוץ על קריית שמונה ובניצחון החוץ הדרמטי על מכבי חיפה.

ראוי לציין גם את עידן ויינברג (מכבי ת”א) מי שהשלים בצוותא עם שפיגל את מרכז ההגנה של הצהובים. ויינברג שדרג את יכולתו ממשחק למשחק כשהוא כמעט חף מטעויות, וכמו שפיגל, גם ויינברג תרם שערים חשובים דוגמת ניצחון החוץ הקשה מול הפועל חדרה והשוויון הראשון מול מכבי נתניה. יש עתיד בהגנה הצהובה.

מספר דו ספרתי של בישולים לעידו דוד (נזיע סולטאן)

עידו דוד (מכבי נתניה) – כמו פחימה, גם דוד היווה חלק משמעותי בהצלחה של קבוצתו כמובן מבחינה ההגנתית, אבל גם מבחינה ההתקפית כשתרם מספר דו ספרתי של בישולים, הישג מרשים מעמדת המגן. דוד גם כבש שישה שערים העונה, חצי מהכמות נכבשה מול הפועל ת”א. עכשיו נותר להמתין ולראות האם דוד יהווה עוגן גם בקבוצת הנוער.גם חברו אראל שריקי רשם כמות דו ספרתית של בישולים ותרם בכל הבחינות.

קישור:
איתי ברוך (מכבי פ”ת)– הקשר האחורי המוכשר של המלאבסים שיכול לשחק גם כמגן שמאלי חווה עונה אישית אדירה, כשהשיא היה בגמר הגביע מול הפועל רעננה. ברוך היווה את החולייה המקשרת במעבר בין משחק ההגנה למשחק ההתקפה, וביצע את כל “העבודה השחורה” במרכז המגרש על הצד הטוב ביותר.

ראוי לציין גם את איתי שוורצמן (מכבי נתניה) הקשר האחורי הפעלתן של סגנית האלופה, שניהל באופן שוטף את משחק המעבר של קבוצתו והיה אקס פקטור נוסף בריצה של היהלומים בצמרת הגבוהה.

ביצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, איתי ברוך (עמית ששה)

לוטם אסרס (מכבי ת”א)- ברומטר, המוח של הקישור. 1.85 של עוצמה, משמעת ברזל, מנהיגות ופיזיות שהניבו שלושה עשר שערי ליגה, חמישה מהם במשחקים גורליים מול מכבי נתניה והפועל ת”א, ואין סמלי ממנו להבקיע את השער שהוציא לדרך את חגיגות האליפות. אתם עוד תראו אותו מככב גם בליגת העל לנוער.

ראוי לציין גם את רועי מגור (מכבי ת”א) אשר בניגוד לאסרס, הקשר הנפלא לא בא לידי ביטוי בכיבוש שערים, אלא בבישולים. מאזן מדהים של 16 בישולים ופעלתנות בלתי פוסקת בהתקפה הביאה לו בצדק את המקום בסגל נבחרת העונה.

שובר שוויון ברמות הגבוהות, לוטם אסרס (מדיה מכבי ת”א)

יואב חוניו (מכבי ת”א)- הכלבויניק ההתקפי של הצהובים מציין אליפות שישית ברציפות ושלישית עבור מכבי ת”א. 16 שערים ו8 בישולים הם מנת חלקו של חוניו בהצלחה של קבוצתו, ואין ספק ששערים כדוגמת השוויון מול מכבי ת”א בדרבי והצמדים מול סכנין ובני יהודה היוו גורם מפתח בדרך לאליפות.

ראוי לציון גם את רני ריבל (מכבי ת”א), הקשר המרכזי ביצע את המעברים מההגנה להתקפה על הצד הטוב ביותר והיה שותף להצלחה עם שישה בישולים. גם דן גלמור קפטן הפועל רעננה נהנה מעונה שבה שדרג את יכולותיו האישיות והיה חלק משמעותי מההצלחה של הקבוצה בקמפיין גביע המדינה.

יואב חוניו ואיתי זפרני- עמודי תווך באליפות הצהובה (בן הנל)

רון תלמי (הפועל ת”א) – נכון שהפועל ת”א לא זכתה בתארים העונה, אך עדיין- תלמי חווה עונה גדולה מבחינה אישית כשכבש 19 שערי ליגה נהדרים ויחד עם מסיקה יצר שילוב התקפה איכותי. תלמי, שחקן עם חוש לשערים, ניחן בראיית משחק מדויקת והדובדבן שבקצפת עבורו העונה היה צמד שערים שכבש בליגת העל לנוער.

בינגו לאדומים מוולפסון, רון תלמי (מיכאל חי)

התקפה:
אור מסיקה (הפועל ת”א) – להרכיב נבחרת בלי מלך שערי הליגה (ובפער) ושחקן העונה אשתקד זה מגוחך. החלוץ הכל יכול סוגר עוד עונה חלומית בפן האישי עם 38 שערים בכל המסגרות, כמעט פי שניים מהעונה הקודמת, כשהוא מצא את הרשת כמעט בכל משחק, מצא את הרשת מול כל קבוצה והראה מעורבות שוטפת בנעשה אצל האדומים שבשיאם הוליכו את הטבלה והיוו צלע שלישית במאבק עד אמצע אפריל.

ראוי לציון גם את איתי זפרני (מכבי ת”א), מלך השערים של האלופה כבש 19 שערים, היווה נשק התקפי בכל הבחינות וסביר להניח שאם לא היה נפצע הוא גם היה מועמד להתחרות על תואר לשחקן העונה.

עוד עונה גדולה של אור מסיקה (יונתן טופיאס)

דניאל דאפאאה (מכבי נתניה)- לאחר פתיחה לא כ”כ טובה לעונה, דאפאאה התעשת וגילה מנהיגות התקפית לשמה כאשר התפוצץ בסיבוב השני עם 15 שערים (בנוסף לארבעה בסיבוב הקודם) שהביאו אותו לסגן מלך שערי הליגה. החלוץ הנהדר מתבטא גם בקריאה מדוייקת של המשחק עם כמה בישולים יקרים, אחד מהם הוליך לקאמבק המרשים מול הפועל ת”א בוולפסון.

ראוי לציין גם את יויו אביב (מכבי פ”ת) אשר לאחר שהתאושש מפציעה לא פשוטה, חזר לשחק ולעשות את הדבר שהוא הכי אוהב לעשות- להבקיע שערים. בליגה זה הסתכם בעשרה כיבושים, כשבגביע שער יקר מול הפועל ת”א וצמד בגמר מול הפועל רעננה הוליכו את מכבי פ”ת לזכייה.

יכולת נהדרת בסיבוב השני, דניאל דאפאאה (ניב כהן)

מוזמנים לבחור בסקר לפניכם את שחקן העונה של נערים א על, כנסו והצביעו:

מי שחקן העונה - נערים א' על עונת 23-24
 • 3. לוטם אסרס (מכבי ת"א) 35%, 1577
  1577 35%
  1577 -מצביעים 35% סה"כ מכלל הקולות
 • 4. אור מסיקה (הפועל ת"א) 33%, 1501 הצבעות
  1501 הצבעות 33%
  1501 הצבעות -מצביעים 33% סה"כ מכלל הקולות
 • 2. עידו דוד (מכבי נתניה) 20%, 890
  890 20%
  890 -מצביעים 20% סה"כ מכלל הקולות
 • 1. יואב דז'לדטי (הפועל רעננה) 12%, 562
  562 12%
  562 -מצביעים 12% סה"כ מכלל הקולות
סה"כ הצבעות : 4530
2 ביוני 2024 - 9 ביוני 2024
Voting is closed
לקטלוג המלא – לחצו!!!
קרא עוד

61 Comments

  1. כל הכבוד ליואב דזלדטי 👏👏עלה והצלח מגיע לך להיות בין הראשונים אין עלייך אלוף אמיתי 👏👏👏

  2. כל הכבוד ליואב דזלדטי
   אין עליך אלוף
   שחקן מספר 1
   ישר כוח
   מגיע לך להיות ראשון

 1. שוער שספג 12 שערים כל העונה הוא לא שוער העונה ושוער שספג יותר מפי 3 הוא כן שוער העונה?
  לא כל כך מסתדר לי…

  1. 12 שערים מ 12 בעיטות לשער זה לא טוב!!!
   לעומתו שוער שקיבל כפול 3 ממנו אבל בעטו לו 400 בעיטות למסגרת ,זה שוער העונה…

 2. לוטם אסרס תגלית העונה שיקן ענק בעזרת השם יהיה לו עתיד ורוד נהנה לראות אותו משחק כל משחק חייבים לעלות אותו לבגירים הוא מבזבז תזמן שלו בצעירים בעזרת השם יגיע לאירופה פשוט תותח 🏆

 3. לוטם אסרס שחקן ענק. צריך להיות באירופה בליגות הגדולות ביותר. הוא כמה רמות מעל הרמה של הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close