נערים א’ על – רגעי ההערכה לפני הפלייאוף

הקרב על המקום האחרון בפלייאוף העליון מגיע לשיאו. מכבי נתניה ככל הנראה בחוץ, אך תהיה לה השפעה גדולה על זהות הקבוצה שתצטרף לפלייאוף העליון במחזור הסיום. הפועל ת"א ומכבי חיפה ממשיכות להיות צמודות בצמרת. גם בתחתית המצב צמוד כאשר ארבע קבוצות נלחמות על ההישארות בליגה.

נערים א’ על – הפועל רעננה רוצה מקום בפלייאוף העליון (אתר ג’וניורליג)

מחזור אחד לסיום הסיבוב והמעבר לפלייאוף העליון והתחתון, והקרב על המקום האחרון בשמונה הראשונות שישחקו בפלייאוף העליון מגיע לנקודת רתיחה.

הפועל חדרה שכבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון ניצחה אתמול 1:0 את מכבי נתניה ובכך ביטלה כמעט לחלוטין את סיכוייה של נתניה להתברג בפלייאוף העליון.

הפועל חדרה – הוציאה את נתניה מתמונת הפלייאוף העליון (אתר ג’וניורליג)

גם ניצחון רב שערים של נתניה על הפועל רעננה שרוצה אף היא פלייאוף עליון במחזור הבא, לא בהכרח יספיק לקבוצתו של יוסי בן שטרית לזנק למקום השמיני, כיוון שהם יהיו תלויים גם בבית”ר ירושלים ובני יהודה שירצו לחלוף על פניה של רעננה הממוקמת כעת במקום השמיני, מרחק שתי נקודות ממנה. ניצחון של רעננה והיא בפלייאוף העליון, תיקו ומטה והיא כבר לא תלויה בעצמה.

יפתח מרקוביץ מאמן רעננה – קבוצתו תלויה רק בעצמה (אתר ג’וניורליג)

במידה והמשחק בין רעננה לנתניה יסתיים בתיקו, הראשונה שתנסה לנצל את אובדן הנקודות היא בית”ר ירושלים, אשר ניצחון בשלושה שערים על עירוני נשר שבמקום האחרון ונלחמת על הישארותה בליגה, יקפיץ את קבוצתו של אסי אלימלך במחזור הסיום לפלייאוף העליון.

בני יהודה שמרוחקת אף היא שתי נקודות מרעננה תצטרך לנצח את בית”ר טוברוק שתשחק בפלייאוף התחתון כשחרב הירידה אינה על צווארה ולקוות למעידה של רעננה ובית”ר ירושלים.

בני יהודה – רק בתרחיש חצי דמיוני תוכל להתברג בפלייאוף העליון (אתר ג’וניורליג)

במקביל לנקודת השיא במאבק על המקום בפלייאוף העליון הקרב בצמרת על אליפות נערים א’ על ממשיך להיות צמוד ביותר. הפועל ת”א ממשיכה להוליך את הטבלה זה מחזור 7 ברציפות, כשהיא מקדימה בנקודה את מכבי חיפה שנמצאת במקום השני בטבלה.

הולך להיות לנו פלייאוף עליון סופר מעניין ודרמטי כאשר גם הפועל ב”ש, מכבי ת”א ומכבי פ”ת עוד לא אמרו את מילתן האחרונה בקרב על האליפות, אך לעת עתה הן קצת מרוחקות מהמקום הראשון. במחזור ה-5 של הפלייאוף, לקראת סוף חודש מאי, יהיה משחק העונה בין הפועל ת”א למכבי חיפה.

לוח משחקים נערים א’ על פלייאוף עליון

ובתחתית, הפועל חיפה שנוצחה בדרבי על ידי מכבי חיפה 3:0, נמצאת מעל הקו האדום, במקום המוביל למבחנים מול הליגה הארצית, מרחק נקודה מרמת השרון ושלוש מעירוני נשר נועלת הטבלה, ושתי נקודות פחות מהפועל (קטמון) ירושלים שנמצאת בחוף מבטחים במקום ה-15. כאשר במחזור הבא קטמון ורמת השרון יפגשו לקרב תחתית על 6 נקודות.

הפועל ירושלים – לקראת משחק תחתית חשוב מול רמת השרון ערב הפלייאוף התחתון (אתר ג’וניורליג)

לטבלת נערים א’ על: https://bit.ly/32X5wde
בהצלחה לקבוצות במחזור הנעילה של הליגה הסדירה

קרא עוד

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close