סוגר מעגל במכבי שעריים

נוער: דודו עדני שהיה בעבר קפטן קבוצת הבוגרים של מכבי שעריים והחל שם את קריירת האימון, חוזר למועדון הרחובותי כמאמן קבוצת הנוער לאחר שבשנתיים האחרונות אימן את שנתון 2004 בשכנה הבכירה מנס ציונה.

דודו עדני – סוגר מעגל במכבי שעריים (אתר ג’וניורליג)

דודו עדני מאמן במחלקות הנוער בשמונה השנים האחרונות, את תחילת דרכו החל במכבי שעריים ואז עבר לאמן במחלקות הנוער של גדנע ת”א, הפועל אשקלון ובני יהודה. בשנתיים האחרונות עדני אימן במחלקת הנוער של סקציה נס ציונה את שנתון 2004 מילדים א’ ועד סיום נערים ג’.

דודו, איך אתה מסביר את המעבר שלך ממחלקת הנוער של נס ציונה, מחלקה מאורגנת שמשחקת בליגות בכירות יחסית, למחלקת הנוער של מכבי שעריים אשר נבנית מחדש בשנתיים האחרונות
“תמיד רציתי לאמן בנוער, אם זה לא היה לאמן את קבוצת הנוער, לא הייתי עושה את המעבר. אימון קבוצת נוער זה דבר שונה לחלוטין מכל שנתון שאמנתי עד היום, זה אתגר בשבילי”.

דודו עדני – עזב את השכנה מנס ציונה לטובת הנוער של שעריים (אתר ג’וניורליג)

התחלת כבר לחשוב על העונה הבאה? איך אתה הולך לבנות את הקבוצה?
עדיין לא, אני אמור לשבת עם גיא לוי בימים הקרובים ולתכנן את העונה הבאה. נראה מה הסגל הקיים ואיך אנחנו יכולים לחזק את הקבוצה, כדי שיהיה לנו סגל רחב ואיכותי. יהיו מספר שחקני נוער שלא ימצאו את עצמם במועדונים אחרים, אשר משחקים בליגות בכירות יותר מאיתנו, ויחפשו מקום שבו הם יוכלו לקבל את במה ודקות משחק, ואנחנו ננסה להביא אותם לשעריים. אני מקווה מאוד שאצליח לחזק את הקבוצה עם שחקנים טובים שיוכלו לעזור לי”.

ומה המטרות?
זה עוד מוקדם לצאת בהצהרות, אבל המטרה היא להתבסס בצמרת ואם יידבק לנו אז כמובן שנכוון כמה שיותר למעלה. יש לנו שלד טוב ובתור מאמן שאפתן אני שואף תמיד לצמרת, אני לא מחפש בינוניות”.

שעריים זה סוג של סגירת מעגל
“אכן, זה סוג של סגירת מעגל. התחלתי שם כמאמן בנערים ב’ לפני שיצאתי למחלקות אחרות, שיחקתי בשעריים בבוגרים ואפילו הייתי הקפטן של הקבוצה, וכעת אני חוזר לאמן את קבוצת הנוער.

בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות למועדון נס ציונה על השנתיים האחרונות, לדני משה המנהל המקצועי שעבד איתי צמוד, תמך ועזר בכל מה שצריך. אני מאחל להם שימשיכו להצליח ולקדם את המחלקה”.

קרא עוד
Back to top button
Close