סופ”ש נהדר לנערים של הפועל פ”ת

קבוצת נערים א' ניצחה את הפועל ר"ג ועשתה צעד חשוב בדרך למטרה – כרטיס לליגת העל. נערים ב' המתמודדות לראשונה בליגת העל, עשתה ניצחון חוץ ענק על מכבי חיפה. וגם נערים ג', העתודה של החטיבה הבוגרת, ניצחה את הפועל ב"ש. דורון רז, המנהל המקצועי של הפועל פ"ת, מתייחס לקבוצות הנערים של המחלקה וגם מתייחס למטרות של קבוצת הנוער השנה.

סופ”ש מוצלח לקבוצות הנערים של הפועל פ”ת (מירב אבידוב)

קבוצת נערים א’ של הפועל פתח תקווה, אשר רוצה לעלות העונה לליגת העל, נמצאת עם מאזן מושלם של שלושה ניצחונות בפסגת הטבלה. הקבוצה אשר אשתקד העפילה בנערים ב’ לליגת העל, ניצחה בשבת את הפועל רמת גן, שעלתה ראשונה ליתרון במהלך המחצית השנייה משער של איתי שוורץ. אך שער של ירין חנום ושער דרמטי של רוי בן נביא, בסמוך לשריקת הסיום, העניק לקבוצתו של ארז קורן את הניצחון על רמת גן, אחת מיריבותיה על הכרטיס לליגת העל.

“ניצחנו את הפועל רמת גן שהיא לדעתי אחת היריבות העיקריות שלנו העונה במאבקים על עליית הליגה. לאחר שהקבוצה כבר הייתה בפיגור. מדובר בשנתון שהעלה את נערים ב’ ששנה שעברה זכה באליפות והעלה את נערים ב’ לליגת העל. אין ספק שגם השנה המטרה המוצהרת שלהם היא להעלות אותנו גם בנערים א’ לליגת העל. אני מקווה מאוד שגם נעמוד במשימה הזאת” התייחס דורון רז, המנהל המקצועי של המחלקה, לניצחון החשוב של קבוצתו.

הפועל פ”ת נערים א’ – ניצחון חשוב על הפועל ר”ג היריבה על הכרטיס לליגת העל (בני לביא)

קבוצת נערים ב’ של המועדון, אשר לראשונה במועדון משחקת בליגת העל, רשמה בשבת ניצחון חוץ ענק על מכבי חיפה. אורי זיו העלה את האורחים מפתח תקווה ליתרון לאחר פחות מעשר דקות של משחק, סאלי פחימה שחקנה של חיפה איזן מהנקודה הלבנה במהלך המחצית השנייה, אך דניאל איזמירלי כעשר דקות משריקת הסיום – העניק לקבוצתו של שגיא פשכצקי ניצחון ליגה שני בליגת העל.

“משחק קשה, כל משחק בליגת העל הוא קשה מבחינתנו, כל משחק זה מאבק ספורטיבי חזק מאוד”. ציין רז והוסיף, “מכבי חיפה קבוצה מצוינת, אבל השחקנים באו היו מחויבים עבדו ונתנו ולשמחתי הצלחנו לעמוד במשימה, החוכמה להמשיך עם זה הלאה.

קבוצת נערים ב’ – ניצחון חוץ ענק על מכבי חיפה (הפועל פ”ת)

מדובר בקבוצה שנבנתה כמעט מחדש כדי לעמוד באתגר של ליגת העל. לקבוצה הצטרפו כעשרה שחקנים חדשים, חלקם הגיעו מהליגה הראשונה ממועדונים כמו – מכבי ת”א, הפועל ת”א, מכבי פ”ת, ראשון לציון. וחלקם שחקנים טובים לטעמנו שהגיעו מהליגה השנייה. המטרה של הקבוצה לתקוע יתד בליגה הראשונה, אנחנו רוצים שבשלוש השנים הקרובות כל החטיבה ההישגית תהיה בליגה הראשונה – זו המטרה של המועדון”.

יובל עקיבא וקבוצת נערים ג’ עם ניצחון על הפועל ב”ש (הפועל פ”ת)

אם נסתכל על העתודה של החטיבה ההישגית, קבוצת נערים ג’ של הפועל פ”ת, אשר מאומנת על ידי יובל עקיבא, שהגיע ממכבי נתניה ומשחקת העונה בליגת מרכז2, יחד עם מכבי ת”א, מכבי פ”ת, הפועל ב”ש, מ.ס אשדוד ועוד – גברה בביתה על הפועל ב”ש 2:1 עם צמד של רוי גבריל ומשחק מצויין של שוערה אורי בדנני, שאף עצר פנדל במצב של 0:1 להפועל פ”ת.

“לגבי נערים ג’ ההסתכלות היא קצת אחרת, כי זה שנתון שעוד אין עליות וירידות. מצד אחד צריך להתמקד בהישגיות, בכל זאת מדובר כבר בקבוצת נערים, ומצד שני, בהחלט להתמקד בלימוד ובבנייה, יש לנו קבוצה טובה שאני מאמין שעם חיזוק לא גדול נוכל להיערך טוב מאוד לקראת ההמשך שלהם בשנה הבאה בליגת העל. בסך הכל עד עכשיו הם עובדים יפה, מתקדמים ומגלים יכולת טובה. אני מקווה שהם ידעו להמשיך הלאה גם עם התוצאות וגם עם היכולות” סיכם דורון רז.

דורון, אם אפשר שלא לסיים מבלי להתבונן על קבוצת הנוער שלכם. בשבת תפגשו את מכבי יבנה ולאחר מכן מפגש מסקרן מול הפועל קטמון. המה המטרה עם הנוער השנה?
“יש לנו השנה, בצורה מכוונת, נוער צעיר. רוב הנוער שלנו שנתון 2003, שנה ראשונה נוער, בתוספת של עוד כארבעה שחקנים שנתון 2002 ושני חריגים. אנחנו לוקחים בחשבון שהשנה יהיה לנו קשה להתמודד על עלייה, אבל אנחנו כן מכוונים לשם.

דורון רז – הפועל פ”ת חייבת לכוון לליגת העל (הפועל פ”ת)

הפועל פ”ת חייבת לכוון לשם, ואנחנו לוקחים בחשבון שאם השנה לא נעמוד במשימה של העלייה, אז לפחות שנהווה פקטור משמעותי בליגה ואז בשנה הבאה עם שחקנים שיהיו שנה שנייה בנוער, נלך על זה בכל הכוח”.

קבוצת הנוער – קבוצה צעירה שאם לא השנה, בשנה הבאה, תקרא תיגר על הכרטיס לליגת העל (הפועל פ”ת)
קרא עוד

One Comment

  1. מועדון רקוב הרסו את כל שנתון 2003 שהיה מוכשר מאוד הביאו שחקנים בינוניים מאוד מבחוץ ובעטו את כל השחקנים המובילים של 2003
    מאמן מביא שחקנים שלו מבחוץ ושחקנים חלשים
    ככה לא בונים על שחקני הבית

Back to top button
Close