עמק חפר ברבע הגמר

גביע ילדים ב': במשחק שפתח הערב את סיבוב שמינית הגמר לשנתון 2008, גברה בחוץ מכבי עמק חפר 3:1 על עירוני קרית שמונה. לעמק חפר כבשו זיו יעקב, נועם צרור ודניאל שדה שהוסיף גם צמד בישולים.

גביע ילדים ב’: עמק חפר גוברת על קרית שמונה בדרך לרבע הגמר (קיבי יוסוב)

סיבוב שמינית הגמר לשנתון ילדים ב’ התחיל הערב במפגש בין עירוני קרית שמונה מצמרת מחוז מפרץ1 למכבי עמק חפר המשחקת בליגת מרכז1.

שחקניהם של גיל זילברמן וצליל חלן מעמק חפר עלו ראשונים ליתרון, לאחר כדור עומק של דניאל שדה לזיו יעקב שמול השוער שלח את הכדור פנימה. המארחים מקרית שמונה בהתקפה האחרונה של המחצית הצליחו לאזן את התוצאה, לאחר שניצלו כדור חוזר שנהדף מבעיטה חופשית – הקבוצות ירדו למחצית בתוצאה 1:1.

עמק חפר – הכריע את המשחק בחצי השני (קיבי יוסוב)

במחצית השנייה עמק חפר שיחקו היטב ואחרי רבע שעה בישול נוסף של דניאל שדה הפעם לנועם צרור שהחזיר את היתרון לעמק חפר. חמש דקות לסיום דניאל שדה חתם את התוצאה ונתן את האות לחגיגות בעמק חפר שהעפילו לשלב רבע הגמר המכובד.

גיל זילברמן מהצוות המקצועי של קבוצת עמק חפר סיכם את משחק ההעפלה של הקבוצה לרבע הגמר: “תחושה מצוינת, היה משחק חוץ מאוד מאוד קשה מול קרית שמונה, כיף מאוד גדול ושאפו לשחקנים שהגיעו מוכנים. אנחנו עם הפנים קדימה לרבע הגמר. אני רוצה להודות לצליל חלן, אשר ביחד אנחנו מאמנים את הקבוצה וכמובן לויקי גלאם שמצעיד קדימה את המחלקה שלנו”.

עמק חפר ברבע גמר הגביע (קיבי יוסוב)
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close