ענבל קנפו מוכנה לאתגר הבא

לאחר שחוותה טבילת אש מוצלחת בליגה הבכירה עם מכבי חיפה, ענבל קנפו יוצאת לדרך חדשה. המאמנת שעבדה במחלקה הירוקה לתקופה ארוכה מתחילה פרק חדש בקרית שמונה ומדברת על הכל בכתבה הבאה.

ענבל קנפו מוכנה לאתגר החדש בקרית שמונה (ג’ו הירש)

לאחר שבעונה הקודמת טבילת האש בליגות הבכירות בוצעה בהצלחה, ענבל קנפו שאימנה בהצלחה את מכבי חיפה בליגת נערים ב’ על והגיעה איתה למקום הרביעי והמכובד, יצאה לדרך חדשה כאשר מונתה לאמן את שנתון 2008 של ק”ש שמתכונן להכנות לקראת האתגר בליגת נערים א’ על.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

אין זה סוד שהמלחמה הממושכת משפיעה על השחקנים, כשגם המראות הקשים שחזינו השבוע לא פסחו על תושבי הקריה שעדיין מפונים מביתם כבר שמונה חודשים.

התדירות הנמוכה של מספר האימונים הורגשה במיקום הסופי בטבלה בליגות ההישגיות, אך ההתאחדות כאמור בהחלטה אמיצה הקפיאה את הירידה מקרית שמונה.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

לפני שהיא מתחילה אתגר חדש, קנפו מאמינה ובטוחה כי העונה שהסתיימה חישלה אותה לקראת הדרך החדשה בקרית שמונה, ובכתבה זו היא מדברת על הכל לקראת האתגר.

אחרי תקופה ארוכה במכבי חיפה את נפרדת ממחלקת הנוער הירוקה ויצאת לדרך חדשה. ספרי על התחושות שמאחורי העזיבה, בטח אחרי כל כך הרבה שנים במועדון
“תחושות מעורבות של שמחה ומעט עצב, תחושות מעורבות של הצלחה והמון למידה, תחושות של אתגר חדש, התרגשות לקראת האתגר עם המון למידה, התקדמות, עשייה ותחושות סיפוק.”

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

זו הייתה העונה הראשונה בה אימנת בליגת נערים על. איך את מסכמת את טבילת האש שלך בליגה הבכירה?
“הייתה עונה מצויינת וטובה מאוד, עונה מאוד מאתגרת. ליגה בכירה, טובה, חזקה ומאתגרת. אני חושבת שאני וכל הצוות שלי עמדנו במשימה בצורה הטובה ביותר ואין לי ספק שהעונה הזו רק חישלה אותי ולימדה אותי לקראת העונה הקרובה, אני באה הרבה יותר בשלה אחרי ניסיון שצברתי בעונה הנוכחית”

צברה ניסיון בעקבות טבילת האש (ג’ו הירש)

מה ההתרשמות שחווית משנתון 2008 באותה עונה?
“שנתון 2008 שנתון דיי קרוב לקראת הישורת האחרונה של הכדורגל האמיתי שמתחיל בנערים א’ נוער. מבחינתי נערים ב’ זה שנתון של לימוד, מיקוד ושיפור השחקן אך ההבדל הוא שברגע שעולים לנערים א’ זו כבר היכולת האחרונה באמת, ושם הלמידה והשיפור והישום צריכים לבוא יותר לידי ביטוי”

האם היו לך התלבטויות להגיע להפועל ק”ש נוכח המצב הביטחוני?
“ברור שהיו התלבטויות, היו כמה וכמה הצעות. התרשמתי מקריית שמונה כמועדון מאוד ביתי, מועדון שמורכב מאנשים מאוד חמים ונעימים, מועדון שדיי דומה באופי שלו למכבי חיפה נהלל, אני באישיות שלי מאוד מתחברת למועדונים המשפחתיים שיודעים להעריך, לפרגן ולדעת לתת משוב טוב וחיובי על ההצלחות, כך שאפשר להגיד שזה מועדון שלגמרי תואם את האישיות שלי”.

לקטלוג המלא – לחצו!!!

חזינו השבוע במראות קשים מאוד שפקדו את הצפון והעיר קריית שמונה בפרט, כשרוב השחקנים עדיין מפונים ומתקשים לשמור על שגרת אימונים רציפה, דבר שהורגש במיקומי הקבוצות בטבלה. איך את הולכת להתמודד עם האתגר הזה בתקופת ההכנה לעונה הבאה, ואיך זה משפיע על סגל הקבוצה.
“אני סבורה ובטוחה ששחקן שמגיע לנערים א’ ליגת העל הופך להיות מקצוען וכל דבר ובדיוק כמו ששחקנים מגיעים מאיזור המרכז והצפון, כנ”ל על איזור הצפון הרחוק. שחקן נערים א’ יעשה את הנסיעה הזו בכל יום כי הוא כבר במקום שהוא רוצה להגיע לרמות הגבוהות ולהצליח, אז המקצוענים והרציניים והמחוייבים יעשו את זה ויהנו מכל רגע”.

אתר ג’וניורליג מאחל הצלחה לענבל קנפו ולשנתון 2008 של קרית שמונה בעונת המשחקים הבאה

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close