פרסום ראשון: שימי אברהם מונה למאמן הנוער בראשון לציון

נוער על: שימי יחליף את עמרי שחם אשר מסיים שנתיים של הישרדות ומונה להוביל את הנוער של הפועל תל אביב.

שימי אברהם – מאמן הנוער של ראשל”צ (אתר ג’וניורליג)

המסך על עונת 23-24 רק ירד והמועדונים משלימים את כלל השיבוצים לעונה הבאה.

מן התנור לפני זמן קצר התבשרנו על מינוי חם נוסף בשעה שמחלקת הנוער של ראשון לציון חותמת הסכם וממנה את שימי אברהם למאמן קבוצת הנוער במועדון.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

אברהם 32 הוא מהמאמנים הצעירים בליגה סוגר עונה 15 כמאמן אחרי שהשלים כל תפקיד בקבוצות הנוער, מקבוצות הטרום דרך בתי הספר לכדורגל ועד נערים א’ בחטיבה העליונה ישלים את כל מכלול התפקידים בליגות לנוער.

את מרבית דרכו מגיל 17 עשה במחלקת הנוער של הפועל תל אביב. הוא החל כעוזר מאמן לצידו של אופיר קופל. לאחר מכן מונה למאמן טרום א’ במועדון ובמשך 8 שנים עשה דרך מטרום ג’ עד ילדים א’ והיה אף למנהל בית הספר לכדורגל.

ליצירת קשר – לחצו על הבאנר!!

בהמשך יצא להתרעננות בראשון לציון במשך 4 שנים ,עונה בנערים ג’ ושלוש שנים נוספות כמאמן נערים א’ בליגת העל. לאחר מכן נקרא על ידי בוקסה  חזרה להפועל. הוא שימש שנתיים כמאמן נערים ב’  בסיום העונה שעברה מונה על ידי אסף גרנשטיין המנהל המקצועי במחלקה למאמן נערים א’ והיה מעורב עם קבוצתו במאבק על תואר האליפות.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

כאמור מינויו למאמן קבוצת הנוער מחזירו לפרק נוסף בראשון לציון. הוא יתפוס את מקומו של עמרי שחם אשר הצליח בשנתיים האחרונות להשאיר את המועדון בליגת העל. שחם עצמו כפי שכבר פורסם מונה על ידי גרנשטיין להוביל את קבוצת הנוער בעונה הבאה שם מכוונים מן הסתם גבוה.

שימי אברהם הוא מאמן מוערך ומאחוריו ניסיון מכובד קיבל על עצמו החלטה מאתגרת ואמיצה. באופן אישי הוא ויתר על אזור הנוחות היציב בהפועל תל אביב כנגד אתגר במועדון שחווה לא מעט בעיות פנימיות גם בשנה האחרונה.

ליצירת קשר לחץ על הבאנר
קרא עוד

2 Comments

  1. אחלה שימי מאמן גבר שימי תדע כל מי שמלכלך עליך ממורמר שלא נתתה לבן שלו לשחק בהצלחה בהמשך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close