קריית גת עם ניצחון ענק בדרך להישרדות

נערים ב' ארצית דרום: קריית גת ידעה כי כל תוצאה מלבד ניצחון בקרב התחתית הקריטי תסבך אותה לקראת ההכרעה. שחקניו של מטר ממו הפנימו זאת בדרך לשלוש נקודות יקרות מפז.

נערים ב’ ארצית דרום: ניצחון יקר בדרך למטרה עבור קריית גת (ולדי מוסייב)

משחק ההשלמה מהמחזור ה-22 בליגת נערים ב’ ארצית דרום מזמן לנו קרב תחתית על עונה שלמה, פשוטו כמשמעו. מכבי קריית גת, לה 16 נקודות בקופה, תארח את קריית מלאכי לה שלוש נקודות פחות, אם כי ניצחון חוץ הופך את הקערה- לכתומים הפרש שערים עדיף.

רק שלשום שתי הקבוצות שיחקו במסגרת המחזור ה-28. קריית גת ספגה הפסד 2-5 ממכבי עמישב פ”ת, ואילו האורחים סיימו בתיקו 1-1 בחוץ מול הכח רמת גן. שתי הקבוצות נפגשו בתחילת ינואר, אז זה הסתיים עם 4-5 מטורף לזכות קריית מלאכי, שיודעת כי ניצחון חוץ עבורה היום הוא בגדר חובה.

קריית מלאכי שידעה שהיא חייבת שלוש נקודות כדי להשאיר לעצמה סיכוי ממשי לשרוד בליגה, עלתה ליתרון ראשון במשחק, אולם רועי צידון דאג לאזן את התוצאה.

לפרטים נוספים והרשמה – לחצו!!!

הקצב לא נרגע, כשיהלי כחלון השלים מהפך אך האורחים לא נתנו למארחים לברוח. כשקריית מלאכי ביתרון מספרי, התקפה מתפרצת כמו שכתוב בספר הסתיימה רק ברשת, 2-2 נהדר.

אך המילה האחרונה במשחק הזה הייתה שייכת לאותו רועי צידון שהחזיר את קריית גת לתמונת המשחק, והוא זה שמבקיע את שער הניצחון היקר. בסיום 2-3 משמעותי ביותר לקריית גת, ורק תרחיש הזוי בתקדימו ימנע משחקניו של מטר ממו את ההישרדות, קריית מלאכי מעשית בפלייאוף ההישרדות.

לקטלוג המלא – לחצו!!!

תגובת המאמן המנצח מטר ממו: “אנחנו שמחים ומרוצים מהתקופה האחרונה והשיפור האדיר שעשינו, אך עדיין לא הבטחנו את ההישארות וזאת המשימה הבאה שלנו. אני מאמין וחושב שהשחקנים שלי יעשו את העבודה כבר במשחק הבא.

אני גאה בהם מאוד גם על המשחק היום וגם על כל העונה הקשה הזאת שלא וויתרנו והמשכנו עד הסוף כי ידענו והאמנו שאנחנו יכולים לעשות את זה. אני רוצה להוסיף תודה רבה לצוות שלי. בנימה זאת כל מועדון הכדורגל מכבי קרית גת מתפללים להחזרתם של כלל החטופים ושכל חיילי צהל וכוחות הביטחון יחזרו לשלום”.

לטבלת נערים ב’ ארצית דרום > > > https://bit.ly/3PbUA4E

לפרסום באתר ג’וניורליג – לחצו על הבאנר!!!
קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close