ראש בראש בצמרת, קרב על מקום בפלייאוף העליון

נערים ב' על: הצמרת צמודה וצפופה. מכבי ת"א מאבדת נקודות מול אשדוד, שטרם ויתרה על חלום הפלייאוף העליון, עליו נאבקות שלוש קבוצות ויוכרע רק בדקה האחרונה של הליגה הסדירה.

הפועל פ”ת2005 – הפתעת העונה. בעונת הבכורה בדרך לפלייאוף העליון (מדיה הפועל פ”ת)

מחזור אחד לסוף העונה הסדירה טרם המעבר לפלייאוף העליון והתחתון הצמרת צמודה שרק הפרש שערים מפריד בין מכבי פ”ת שבמקום הראשון למכבי חיפה שבמקום השני. כאשר התל-אביביות נמצאות במרחק 3-4 נקודות מהן ושהמרוץ הצמוד על האליפות יוכרע רק עם תום הפלייאוף העליון.

הפועל פ”ת בעונת הבכורה שלה בליגת נערים ב’ על, עשתה המחזור צעד משמעותי לקראת הבטחת מקום בפלייאוף העליון, עם ניצחון חוץ ענק 3:0 על מכבי נתניה שאיבדה סיכוי לתפוס מקום בפלייאוף העליון, משערים של איתי משיח, בן יחזקאל ודניאל איזמירלי. פתח תקווה נמצאת ערב מחזור הנעילה במקום השביעי, מרחק נקודה מרעננה ושלוש ממ.ס אשדוד שסיימה את משחקה בתיקו מול מכבי ת”א, שמאבדת נקודות חשובות במאבק על האליפות.

כובשי השערים לזכות הפועל פ”ת בניצחון הענק על נתניה (מדיה הפועל פ”ת)

ניצחון רב שערים של מ.ס אשדוד במחזור הבא מול הפועל רמת גן שנלחמת על חייה בליגה, כאשר במקביל הפועל פ”ת תפגוש את מכבי ת”א, עלול בפוטו-פיניש להשאיר את הפועל פ”ת, הפתעת העונה שעושה עונת בכורה נפלאה בליגה, מחוץ לפלייאוף העליון.

אשדוד תישא עיניים גם אל עבר התל אביבית השנייה, הפועל ת”א, שתפגוש את הפועל רעננה. ניצחון של הפועל ת”א וניצחון אפילו דחוק של אשדוד על הפועל ר”ג, והאשדודים יצטרפו לפלייאוף העליון על חשבונה של הפועל רעננה.

לוח משחקים פלייאוף עליון

בתחתית – עירוני נשר, רמת השרון, בני יהודה והפועל רמת גן, כאשר גם הפועל ב”ש עלולה להסתבך במאבק, נאבקות על שני מקומות שיבטיחו עונה נוספת בליגת העל. בעוד השתיים הנותרות, אחת תצטרף לאחי נצרת ותיפרד מליגת העל והשנייה תלך למשחקי המבחן מול הליגה הארצית. ראוי לציין כי במחזור הבא בני יהודה תארח את אחי נצרת, כך שמצבה בתחתית צפוי להשתפר מעט טרם שריקת הפתיחה של הפלייאוף התחתון.

לטבלת נערים ב’ על: https://bit.ly/3jO2ZJ7
בהצלחה לכל הקבוצות!!

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close