רוצה לככב גם בדרבי- איתי מזרחי לוהט בהפועל ת”א צפון

נערים ג' מרכז2: רגע לפני סיום פגרת השזרוע, והדרבי התל אביבי הלוהט, שיפגיש את מכבי תל אביב בעלת מאת אחוזי ההצלחה, להפועל ת"א צפון, שרוצה לקלקל, חלוצה של הפועל ת"א ומלך שערי הקבוצה, איתי מזרחי, מדבר על הכל, ומאמין שהמשך העבודה הקשה תשתלם בגדול.

איתי מזרחי – רוצה להמשיך ולככב גם בדרבי ולעבור את האיחוד שנה הבאה (יח”צ)

לאחר תשעה מחזורים, מדורגת הפועל ת”א צפון, במקום החמישי, אבל עדיין יכולה להיאבק על הצמרת הגבוהה. מי שמוליך את החלק ההתקפי בהצלחה זהו איתי מזרחי, מלך השערים של הפועל העונה, שמאמין כי רק המשכיות תביא אותו לעבור את האיחוד בעונה הבאה בנערים ב’ על.

מזרחי, הפותח את עונתו השנייה במועדון האדום, ניחן במיומנות שליטה טובה בכדור, מה שבא לידי ביטוי בתרומה התקפית הן מבחינת שערים והן מבחינת בישולים. כאשר טרם המעבר לקבוצת ילדים א’ של הפועל ת”א, הוא היה מעורב ב-21 שערים בעונה עם קבוצת ילדים ב’ של הוד השרון.

איתי מזרחי – תרומה התקפית משמעותית בהפועל ת”א צפון

רגע לפני הדרבי התל אביבי, שאליו תגיע היריבה העירונית, מכבי, במאזן מושלם, מזרחי מעוניין להמשיך במגמה החיובית שלו, ועל הדרך לצלוח את האיחוד שיתרחש בתום העונה, כאשר הן קבוצת הדרום והן קבוצת הצפון יתאחדו בעונה הבאה לכדי קבוצה אחת, שתשחק בליגת נערים ב’ על.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי (לחצו על הבאנר למעבר לאתר ספורט ישיר)

איתי, מה הם הישגיך המשמעותיים שזכורים לך טרם המעבר לשורותיה של הפועל ת”א?
“ההישג הזכור עליי הגיע מהתקופה בהוד השרון, כאשר חוויתי עונת שיא בעונת 2019/20, אז הייתי מעורב ב-21 שערים- 14 כיבושים ושבעה בישולים. העונה הזו בעצם קידמה אותי לאיפה שאני עכשיו, במדי הפועל ת”א. מכאן רק ממשיכים לעלות.”

הגיע להפועל ת”א לאחר עונת שיר בהוד השרון (יח”צ)

איך אתה מסכם את העונה הראשונה שלך במדי האדומים הן מהבחינה האישית והן מהבחינה הקבוצתית?
“אני נהנה מאוד בהפועל ת”א הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה החברתית, אני מרגיש שהאימונים והצוות המקצועי, בהדרכתו של המאמן תומר פינקלשטיין ומנהל המחלקה, צחי כ”ץ, עוזרים לי להתקדם ולהשתפר מכל הבחינות”.

כרגע העונה אתם מצויים במקום הרביעי בטבלה, ואתה נכון לכעת מלך השערים של קבוצתך. מהן נקודות החוזק שמאפיינות אותך כשחקן?
“אני חושב שנקודת החוזק הבולטת אצלי היא הבנת המשחק, התנועה והזריזות עם הכדור ומיקום נכון בתזמון קבלת הכדור במהלך ההתקפה. מבחינה קבוצתית אנחנו רוצים להמשיך בכושר שלנו גם בדרבי, למרות שמכבי תל אביב קבוצה מצויינת מכל הבחינות”.

ליצירת קשר לחצו על הבאנר!!

מיד אחרי הפגרה, אתם תתארחו לדרבי מול מכבי ת”א, שמחזיקה במאזן מושלם. האם אתם מאמינים כי ביכולתכם לקלקל ליריבה העירונית את המאזן המושלם?
“אני מכבד מאוד את מכבי ת”א, וכל קבוצה חזקה אחרת בארץ. אבל במשחק נתון אנחנו קבוצה מספיק חזקה שמסוגלת לנצח כל קבוצה בארץ, אני מאמין בקבוצה שלי שנוכל להוות יריב ראוי גם בדרבי.”

בעונה הבאה, יהיה איחוד בין קבוצת הדרום לקבוצת הצפון של הפועל ת”א, עם המעבר לליגת נערים ב’ על בסוף העונה הנוכחית. האם אתה רואה את עצמך כחלק מהקבוצה המאוחדת בשנה הבאה?
“אני משתדל לתת את המקסימום בכל משחק ובכל אימון, והשאיפה שלי היא גם לעבור את האיחוד בהצלחה ולהתקדם. אני תמיד חושב על ההצלחות והניצחונות בשבילי ובשביל הקבוצה, והמשכיות זה שם המשחק”.

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close