תאי עבד חתם רשמית בפ.ס.וו ההולנדית

קשר קבוצת הנוער של הפועל ת"א חתם אמש רשמית במועדון ההולנדי לשלוש שנים. תאי עבד לאתר ג'וניורליג לאחר החתימה: "חלום שהתגשם, מקווה לקחת את ההזדמנות שניתנה לי ולהוכיח שאני באמת שייך לרמות הגבוהות". עומר בוקסנבאום מנהלה המקצועי של הפועל ת"א: "אני בטוח שתאי עבד יהיה שגריר מוצלח של הפועל ת"א"

תאי עבד – חתם ל-3 שנים בפ.ס.וו ההולנדית (דדי ברק)

תאי עבד (2004) קשרם של האדומים מתל-אביב, מי זכה בעונה האחרונה באליפות נערים א’ על ובשחקן העונה של גולשי אתר ג’וניורליג, חתם לשלוש שנים במועדון הפאר ההולנדי פ.ס.וו איינדהובן. בשנתיים הראשונות תאי ישחק עם קבוצת הנוער ולאחר מכן ישחק עם קבוצת U23 של פ.ס.וו בליגה השנייה בהולנד יחד עם אייקס אמסטרדם וא.ז אלקמאר.

תאי הגיב לאתר ג’וניורליג לאחר החתימה: “המעבר שלי הוא חלק מחלום שהתגשם, מגיל קטן שאפתי להגיע לאחד מהמועדונים הגדולים וסוף סוף זה התגשם. פ.ס.וו זה בהחלט מקום שהוא סוג של חלום עבורי ועבור כל שחקן כדורגל, זו לא רק קבוצה מאוד חזקה זה הכל מסביב – מלמדים אותך פה מהבוקר עד הערב איך להיות שחקן יותר טוב, המאמנים והצוות המקצועי נמצאים שעות רבות סביב השחקנים ודואגים להכל מהכל עד הפרטים הקטנים. אני מקווה לקחת את ההזדמנות שניתנה לי ולהוכיח שאני באמת שייך לרמות הגבוהות.

המעבר לפ.ס.וו זה הגשמת חלום (דף הפייסבוק הפועל ת”א)

הפועל ת”א היה הבית שלי בשנתיים האחרונות – שתי אליפויות, חברים לכל החיים שרכשתי שם ומאמנים שנתנו לי להביא את היכולת שלי על המגרש, עם הרבה ביטחון ורוח גבית של עומר בוקסה שהוא עבורי אחד האנשים החשובים, אני מעריך אותו מאוד. אני מודה לסוכנים שלי שהביאו לי הצעה שהיא אפשר לסרב לה – חוזה לשלוש שנים במועדן הפאר הזה”.

עומר בוקסנבאום מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל ת”א הגיב על המעבר: “תאי הוא סופר מנהיג, ילד שהגיע באימון הראשון להפועל ת”א ודחף את כולם על כר הדשא, שנה שעברה כשעלה לשחק עם קבוצת הנוער שמעו אותו על המגרש יותר מכולם. שחקן עם אופי נהדר ומאוד תחרותי, בכל אימון הוא נותן 200%. על זה תוסיף את הכישרון העצום שלו עם מוסר העבודה הגבוה ותקבל שחקן כדורגל בוודאות. תאי שחקן כדורגל מעולה שהולך ומתפתח.

עומר בוקסנבאום – תאי עבד יהיה שגריר מוצלח של הפועל ת”א בחו”ל (אתר ג’וניורליג)

אנחנו כמועדון יש לנו מטרה מקצועית לקדם את השחקנים שלנו, שיגיעו לקבוצת הבוגרת של הפועל ת”א או שיצאו לשחק בחו”ל ולייצג את המועדון שלנו בכבוד. אני בטוח שתאי עבד יהיה שגריר מוצלח של הפועל ת”א”.

קרא עוד
Back to top button
Close