טרום א' שרון 20-21 טבלה
# | קבוצה | מש' | נצ' | ת' | הפ' | שע' | נק' |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל כפ"ס הדס | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
2 | עמק חפר | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
3 | מכבי נתניה 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
4 | מ.כ. נוה יוסף 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
5 | הוד השרון | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
6 | עירוני נשר 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
7 | מכבי חיפה גולד | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
8 | הפ' רמה"ש | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
9 | הפועל רעננה אור | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
10 | הפ' הרצליה | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
11 | בית"ר טוברוק שחר | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
12 | מכבי הרצליה | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 |
שיתוף:
טרום א' שרון 20-21 רשימת מחזורים
מחזור | תאריך | משחק | מגרש | שע' | תוצאה |
---|---|---|---|---|---|
1 | 21/11/2020 | הפועל כפ"ס הדס - עמק חפר | כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) | 08:30 | - |
1 | 21/11/2020 | מכבי נתניה 2 - נוה יוסף | נתניה שפירא | 08:45 | - |
1 | 21/11/2020 | הוד השרון- עירוני נשר 2 | הוד השרון גני צבי-תשיעיות | 11:00 | - |
1 | 21/11/2020 | מכבי חיפה גולד- הפ' רמה"ש | נהלל | 11:00 | - |
1 | 21/11/2020 | הפועל רעננה אור - הפ' הרצליה | רעננה פארק צפוני סינטטי | 12:30 | - |
1 | 21/11/2020 | בית"ר טוברוק שחר - מכבי הרצליה | נתניה טוברוק | 13:00 | - |
2 | 27/11/2020 | עירוני נשר 2 - מכבי חיפה גולד | נשר סנטטי | 13:30 | - |
2 | 27/11/2020 | בית"ר טוברוק שחר - מכבי נתניה 2 | נתניה טוברוק | 14:45 | - |
2 | 28/11/2020 | הפ' רמה"ש- הפועל כפ"ס הדס | רמת השרון איצטדיון טוטו ע"ש גרונדמן | 08:30 | - |
2 | 28/11/2020 | נוה יוסף- הוד השרון | חיפה אבי רן 2 | 12:30 | - |
2 | 28/11/2020 | עמק חפר- הפועל רעננה אור | קיבוץ גבעת חיים | 12:45 | - |
2 | 28/11/2020 | מכבי הרצליה - הפ' הרצליה | הרצליה מגרשי רן א` | 16:30 | - |
3 | 12/12/2020 | הוד השרון- בית"ר טוברוק שחר | הוד השרון גני צבי-תשיעיות | 08:30 | - |
3 | 12/12/2020 | מכבי חיפה גולד- נוה יוסף | נהלל | 08:30 | - |
3 | 12/12/2020 | הפועל רעננה אור - הפ' רמה"ש | רעננה דרומי פארק | 10:45 | - |
3 | 12/12/2020 | מכבי נתניה 2 - מכבי הרצליה | נתניה שפירא | 12:10 | - |
3 | 12/12/2020 | הפ' הרצליה- עמק חפר | הרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) | 14:30 | - |
3 | 14/12/2020 | הפועל כפ"ס הדס - עירוני נשר 2 | כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) | 18:00 | - |
4 | 19/12/2020 | הפ' רמה"ש- הפ' הרצליה | רמת השרון איצטדיון טוטו ע"ש גרונדמן | 08:30 | - |
4 | 19/12/2020 | בית"ר טוברוק שחר - מכבי חיפה גולד | נתניה טוברוק | 08:30 | - |
4 | 19/12/2020 | מכבי נתניה 2 - הוד השרון | נתניה שפירא | 10:15 | - |
4 | 19/12/2020 | מכבי הרצליה - עמק חפר | הרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) | 10:30 | - |
4 | 19/12/2020 | נוה יוסף- הפועל כפ"ס הדס | חיפה אבי רן 2 | 10:30 | - |
4 | 19/12/2020 | עירוני נשר 2 - הפועל רעננה אור | נשר סנטטי | 13:00 | - |
5 | 26/12/2020 | הפועל כפ"ס הדס - בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
5 | 26/12/2020 | הוד השרון- מכבי הרצליה | הוד השרון גני צבי-תשיעיות | 08:30 | - |
5 | 26/12/2020 | מכבי חיפה גולד- מכבי נתניה 2 | נהלל | 09:00 | - |
5 | 26/12/2020 | הפ' הרצליה- עירוני נשר 2 | הרצליה משק ב' אימונים | 09:00 | - |
5 | 26/12/2020 | הפועל רעננה אור - נוה יוסף | רעננה דרומי פארק | 11:00 | - |
5 | 26/12/2020 | עמק חפר- הפ' רמה"ש | קיבוץ גבעת חיים | 16:00 | - |
6 | 02/01/2021 | מכבי הרצליה - הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
6 | 02/01/2021 | עירוני נשר 2 - עמק חפר | טרם נקבע | - | |
6 | 02/01/2021 | נוה יוסף- הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
6 | 02/01/2021 | בית"ר טוברוק שחר - הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
6 | 02/01/2021 | מכבי נתניה 2 - הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
6 | 02/01/2021 | הוד השרון- מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | מכבי חיפה גולד- מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | הפועל כפ"ס הדס - הוד השרון | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | הפועל רעננה אור - מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | הפ' הרצליה- בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | עמק חפר- נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
7 | 16/01/2021 | הפ' רמה"ש- עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | מכבי הרצליה - עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | נוה יוסף- הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | בית"ר טוברוק שחר - עמק חפר | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | מכבי נתניה 2 - הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | הוד השרון- הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
8 | 23/01/2021 | מכבי חיפה גולד- הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | הפועל כפ"ס הדס - מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | הפועל רעננה אור - מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | הפ' הרצליה- הוד השרון | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | עמק חפר- מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | הפ' רמה"ש- בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
9 | 30/01/2021 | עירוני נשר 2 - נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | מכבי הרצליה - נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | בית"ר טוברוק שחר - עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | מכבי נתניה 2 - הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | הוד השרון- עמק חפר | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | מכבי חיפה גולד- הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
10 | 06/02/2021 | הפועל כפ"ס הדס - הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | הפועל רעננה אור - מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | הפ' הרצליה- הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | עמק חפר- מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | הפ' רמה"ש- הוד השרון | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | עירוני נשר 2 - מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
11 | 13/02/2021 | נוה יוסף- בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | מכבי הרצליה - בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | נוה יוסף- מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | עירוני נשר 2 - הוד השרון | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | הפ' רמה"ש- מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | עמק חפר- הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
12 | 27/02/2021 | הפ' הרצליה- הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
13 | 05/03/2021 | מכבי חיפה גולד- עירוני נשר 2 | נהלל | 13:00 | - |
13 | 06/03/2021 | הפועל רעננה אור - עמק חפר | רעננה פארק צפוני סינטטי | 09:00 | - |
13 | 06/03/2021 | מכבי נתניה 2 - בית"ר טוברוק שחר | נתניה שפירא | 09:00 | - |
13 | 06/03/2021 | הפ' הרצליה- מכבי הרצליה | הרצליה מגרשי רן א` | 10:30 | - |
13 | 06/03/2021 | הפועל כפ"ס הדס - הפ' רמה"ש | כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) | 10:30 | - |
13 | 06/03/2021 | הוד השרון- נוה יוסף | הוד השרון גני צבי-תשיעיות | 11:00 | - |
14 | 13/03/2021 | בית"ר טוברוק שחר - הוד השרון | טרם נקבע | - | |
14 | 13/03/2021 | נוה יוסף- מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
14 | 13/03/2021 | עירוני נשר 2 - הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
14 | 13/03/2021 | הפ' רמה"ש- הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
14 | 13/03/2021 | עמק חפר- הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
14 | 13/03/2021 | מכבי הרצליה - מכבי נתניה 2 | הרצליה רן 2 (ילדים וטרומים) | 08:30 | - |
15 | 03/04/2021 | עמק חפר- מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
15 | 03/04/2021 | הפ' הרצליה- הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
15 | 03/04/2021 | הפועל רעננה אור - עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
15 | 03/04/2021 | הפועל כפ"ס הדס - נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
15 | 03/04/2021 | מכבי חיפה גולד- בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
15 | 03/04/2021 | הוד השרון- מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | מכבי הרצליה - הוד השרון | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | מכבי נתניה 2 - מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | בית"ר טוברוק שחר - הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | נוה יוסף- הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | עירוני נשר 2 - הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
16 | 10/04/2021 | הפ' רמה"ש- עמק חפר | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | הפ' רמה"ש- מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | עמק חפר- עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | הפ' הרצליה- נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | הפועל רעננה אור - בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | הפועל כפ"ס הדס - מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
17 | 17/04/2021 | מכבי חיפה גולד- הוד השרון | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | מכבי הרצליה - מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | הוד השרון- הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | מכבי נתניה 2 - הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | בית"ר טוברוק שחר - הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | נוה יוסף- עמק חפר | טרם נקבע | - | |
18 | 24/04/2021 | עירוני נשר 2 - הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | עירוני נשר 2 - מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | הפ' רמה"ש- נוה יוסף | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | עמק חפר- בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | הפ' הרצליה- מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | הפועל רעננה אור - הוד השרון | טרם נקבע | - | |
19 | 01/05/2021 | הפועל כפ"ס הדס - מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | מכבי הרצליה - הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | מכבי חיפה גולד- הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | הוד השרון- הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | מכבי נתניה 2 - עמק חפר | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | בית"ר טוברוק שחר - הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
20 | 08/05/2021 | נוה יוסף- עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | נוה יוסף- מכבי הרצליה | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | עירוני נשר 2 - בית"ר טוברוק שחר | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | הפ' רמה"ש- מכבי נתניה 2 | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | עמק חפר- הוד השרון | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | הפ' הרצליה- מכבי חיפה גולד | טרם נקבע | - | |
21 | 15/05/2021 | הפועל רעננה אור - הפועל כפ"ס הדס | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | מכבי הרצליה - הפועל רעננה אור | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | הפועל כפ"ס הדס - הפ' הרצליה | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | מכבי חיפה גולד- עמק חפר | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | הוד השרון- הפ' רמה"ש | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | מכבי נתניה 2 - עירוני נשר 2 | טרם נקבע | - | |
22 | 22/05/2021 | בית"ר טוברוק שחר - נוה יוסף | טרם נקבע | - |