הגרלת גביע המדינה

היום נערכה במשרדי ההתאחדות לכדורגל הגרלת רבע גמר הגביע לשנתוני טרום א' עד נערים א' והגרלת שמינית הגמר לנוער. ההגרלות ותאריכי השלבים הבאים בגביע - בכתבה שלפניכם

הגרלת השלב הבא בגביע המדינה (אתר ג’וניורליג)

הגרלת הגביע שנערכה היום (יום חמישי) זימנה לנו לא מעט מפגשים מסקרנים כשמכבי ת”א כמעט בכל השנתונים “זוכה” בהגרלות קשות ומאתגרות.

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון טרום א’ יהיה הדרבי הפנימי של מכבי ת”א בוא קבוצת הצפון תפגוש את קבוצת הדרום למאבק על הכרטיס לחצי הגמר.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון טרום א’: http://bit.ly/3ctv1ad

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון ילדים ג’ תארח מכבי ת”א לייבו מוליכת מחוז מרכז את הפועל רמת גן מצמרת הליגה אשר הדיחה בשלב שמינית הגמר את האחות מכבי ת”א עוז.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון ילדים ג’: http://bit.ly/3cHBhey

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון ילדים ב’ שוב זאת מכבי ת”א אשר לאחר שהדיחה את מכבי פ”ת הצמודה אליה ראש בראש במאבקי הליגה על אליפות המחוז, תפגוש את המנצחת בין מכבי חיפה למכבי ת”א צפון מצמרת מחוז שרון.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון ילדים ב’: http://bit.ly/3cx0Kae

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון ילדים א’ יהיה המפגש בין מכבי נתניה מוליכת מחוז השרון, אולי הקבוצה החזקה ביותר בשנתון זה, לבין הפועל באר שבע מהצמרת הגבוהה של מחוז המרכז.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון ילדים א’: http://bit.ly/2VKIrbH

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון נערים ג’ יהיה המפגש בין מכבי חיפה גולדשנפלד אשר נאבקת על אליפות מחוז המרכז למכבי תל אביב מצמרת אותו המחוז. וכמו כן המפגש בין מכבי פתח תקווה לבני יהודה תל אביב, עוד שתי קבוצות מצמרת במחוז מרכז.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון נערים ג’: http://bit.ly/2TFNSWF

במוקד שלב רבע הגמר לשנתון נערים ב‘ שוב נמצאת מכבי ת”א אשר תפגוש את המנצחת בין מכבי פ”ת מצמרת ליגת העל לבית”ר ירושלים.
לשאר משחקי רבע הגמר לשנתון נערים ב’: http://bit.ly/38riyAk

תמונת המצב בשנתון נערים א’ לא ברורה, כיוון שטרם נקבעו כל העולות לשלב רבע הגמר. ככל הנראה במוקד יהיה המשחק בו מכבי פתח תקווה תפגוש את המנצחת בין הפועל רעננה הנמצאת עימה בצמרת ליגת העל להפועל אשקלון מהליגה הארצית.
גורלה של עולה נוספת תיכף נחרץ – קבוצת הפועל תל אביב אומנם גברה בשלב שמינית הגמר על מכבי חיפה שמעון, אך מכבי חיפה הגישה ערעור שנבחן עדיין בהתאחדות לכדורגל.
להגרלת משחקי רבע הגמר לשנתון נערים א’: http://bit.ly/32PFurQ

שלב שמינית הגמר לנוער זימן לנו משחק מסקרן ביותר בוא מכבי חיפה מוליכת ליגת העל תצא למשחק חוץ קשה מול, כבר אמרנו היום…מכבי תל אביב מצמרת ליגת העל. בנוסף צפויים לנו עוד ארבעה מפגשים על טהרת ליגת העל: מכבי נתניה תארח את הפועל ר”ג, הפועל באר שבע תארח את הפועל רעננה, מכבי פ”ת תארח את הפועל קרית שמונה והפועל חדרה נועלת הטבלה תארח את בית”ר ירושלים.
להגרלת משחקי שמינית הגמר לנוער: http://bit.ly/2IiLBeU

כמו כן פרסמה היום ההתאחדות את תאריכי שלבי חצי הגמר והגמר:
טרום א’ וילדים ג’ – 6/4 חצי הגמר, 13/5 גמר שני המשחקים יערכו באצטדיון רמת גן.
ילדים ב’ וילדים א’ – 7/4 חצי גמר, 19/5 גמר שני המשחקים יערכו באצטדיון רמת גן.
נערים ג’ ונערים ב’ – 14/4 חצי גמר, 26/5 גמר שני המשחקים יערכו באצטדיון רמת גן.
נערים א’ – 6/5 חצי גמר, 27/5 גמר.
נוער – 18/4 רבע גמר, 5/5 חצי גמר, 27/5 גמר באצטדיון המושבה.

קרא עוד
Back to top button
Close