מכבי נווה שאנן – מחלקה בעלייה

מחלקת הנוער המפתחת של מכבי נווה שאנן מסכמת עונה מוצלחת עם אליפות ועליית ליגה של קבוצת הנוער של המועדון.

קבוצת הנוער של מכבי נווה שאנן עולה לליגה הארצית (חגית אברהם)

“מכבי נווה שאנן אלדד” הינו מועדון כדורגל חיפאי שגולת הכותרת שלו העונה הייתה ללא ספק – זכייתה באליפות מחוז צפון של קבוצת הנוער והעפלה לליגה הארצית.

אלי פסו ושגיא גונן – הבעלים של המועדון (חגית אברהם)

הנהלת המועדון בניהולם המדהים של אלי פסו ושגיא גונן, נותנים שקט תעשייתי ואת כל הכלים הנדרשים בכדי שהמועדון יטפס מעלה ויהיה בליגות הבכירות בכל השנתונים.

הקבוצה הבוגרת של המועדון משחקת כיום בליגה ב’, מחלקת הנוער גדלה משמעותית ובמחלקה פועל כיום בית ספר לכדורגל שמייצר עתודות למחלקה עם 8 קבוצות מטרום א’ ועד גיל נוער.

אורן ג’אן – אחרי שנים רבות בנווה יוסף הגיע להוביל את נווה שאנן (חגית אברהם)

בתחילת העונה מטרת המועדון הייתה למנף את מחלקת הנוער ולשם כך החתימו את אורן ג’אן כמנהל המקצועי של המחלקה. לאחר שג’אן שימש במשך 22 שנים כמאמן נוער ומנהל מקצועי במועדון כדורגל נווה יוסף. אין ספק שההחתמה בדמותו של אורן ג’אן הביאה לכך ששחקנים רבים ומוכשרים באו בעקבותיו לנווה שאנן וכך גם מאמנים רבים וטובים.

לפרטים והרשמה לחצו על הבאנר!!!

הדוגמא הטובה ביותר הייתה החתמתו של צחי שמואלי כמאמן קבוצת הנוער. אורן ג’אן ושמואלי שיתפו פעולה בשנים האחרונות בנווה יוסף ועבור צחי ההחלטה לבוא בעקבות אורן ג’אן הייתה הטובה והנכונה ביותר עבורו.

בנוסף, לקבוצת הנוער גויס גם אריק סביר הנהדר כמנהל הקבוצה, שהביא עימו ניסיון רב ודאג למעטפת החיצונית לקידום הקבוצה ולהבאת שחקנים. כאשר אין ספק שההעברה הכי משמעותית הייתה של אליאור סביר, שהגיע לנווה שאנן מליגת העל בעירוני נשר. “אליאור היה חלק משמעותי לאורך עונה שלמה וסיים כשחקן מצטיין של מחלקת הנוער ומלך השערים” ציין אורן ג’אן.

אוהד שמאי, אורן ג’אן, צחי שמואלי, אליאור ואריק סביר חוגגים אליפות (חגית אברהם)

אין ספק שהשינוי שעשה המועדון, בהבאת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מציבים כיום את המועדון ובפרט את מחלקת הנוער בקו אחד עם מועדונים מובילים באזור.

אורן ג’אן סיכם את העונה: “במועדון נווה שאנן שמים דגש על משמעת והקניית ערכים, השחקנים מעורבים בהתנדבות לקהילה, עריכת טקסים והרצאות בנושאים חברתיים. אין ספק שזו שזו הייתה עונה חלומית בראשותו של צחי שמואלי, מאמן מוערך מאוד בעיניי, מקצועי ובעל ניסיון רב.

ספורט ישיר – רשת מובילה בארץ לציוד כדורגל מקצועי – לחצו וכנסו לאתר החדש!!!!!!

זה הזמן לומר תודה למספר אנשים שעזרו לעונה הנוכחית להיות כפי שהיא. תודה גדולה לאוהד שמאי, עוזר המאמן שבאמתחתו אליפויות במחלקות נוער שונות. אבי פוקס, חבר ההנהלה, המנוע מאחורי כל המכונה המשומנת. שי יחבס, איש המשק, שדואג תמיד שהכל יהיה מסודר ולא ייחסר ציוד לשחקנים. דובר המועדון ראובן פריזבי, יחצ”ן המועדון שדואג לסקר את האירועים השונים בתקשורת.

אין ספק שהשמיים הם הגבול והמועדון אט אט מתפתח לאחד המועדונים המובילים באזור והכי חשוב: יש אליפות!!!”

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
Close